درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی

شرکت گزینه طلایی لیست قیمت محصولات مرتبط با درب پارکینگ ریلی خود را کاهش داد. هزینه تمام شده نصب و راه اندازی نیز تا بیش از ۱۷ درصد کاهش یافته است. چه محصولاتی در ساخت درب پارکینگ ریلی استفاده می شوند؟

درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی

* موتور درب پارکینگ ریلی

* دندان شانه ای مخصوص درب پارکینگ ریلی

* مرکز کنترل و متعلقات آن

* ریل مخصوص جهت قرار گرفتن درب روی آن

* چشمی و فلاشر درب پارکینگ ریلی

درب اتوماتیک ریلی

گزینه طلایی با اقداماتی جدید سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد به دلیل نوسانات شدید قیمت انواع محصولات مرتبط با درب برقی پارکینگ سعی کردیم تا با کاهش قیمت ها تا حد ممکن در مسیر مشتری مداری گام برداریم در ادامه توضیحاتی از روند اجرای یک پروزه نصب درب پارکینگ ریلی را پیگیری می کنیم.

درب اتوماتیک ریلی

ابتدا سایز محیطی را به دست می آوریم عرض و طول که مشخص شد درب با ابعاد به دست آمده ساخته می شود ولی هنوز مانند یک درب معمولی ریلی عمل می کند و هیچگونه کنترلی روی آن نداریم درب را در محل نصب استقرار داده و دندان شانه ای را به درب متصل می کنیم سپش موتور الکترومکانیکی را روی زمین محکم می کنیم به گونه ای که قسمت بیرون زده از موتور روی دندان شانه ای قرار گیرد در مرحله بعد بخش های الکترونیکی که به مرکز کنترل مشهور است نصب و ریموت ها را تست می کنیم باید دقت کنید که چشمی و فلاشر در محل های مناسب خود قرار گیرند. عملکرد چشمی بسیار مهم است چرا که جهت تشخیص مانع نصب می شود و باید بدون خطا باشد.

درب اتوماتیک ریلی

کلمات کلیدی سئو : درب اتوماتیک,درب اتوماتیک کشویی,گزینه طلایی,درب اتوماتیک گردان,درب اتوماتیک مثلثی,آچیلان در,درب اتوماتیک اسلایدی,درب اتوماتیک اسلایدینگ,درب اتوماتیک تلسکوپی,درب اتوماتیک ,درب اتوماتیک پارکینگ,درب اتوماتیک کرکره ای,درب اتوماتیک گزینه طلایی,درب های اتوماتیک,درب های اتوماتیک شیشه ای,دربهای اتوماتیک,دربهای اتوماتیک شیشه ای,آچیلان در,اچیلان در,درب اتوماتیک آچیلان در,گزینه طلایی را بیشتر بشناسیم,با گزینه طلایی بیشتر آشنا شوید,درب اتوماتیک زیبا,درب اتوماتیک ارزان,درب اتوماتیک با گارانتی,درب اتوماتیک مطمئن,نمونه درب اتوماتیک,پروژه درب اتوماتیک

نمونه کارهای درب اتوماتیک ریلی

error: از کپی کردن مقالات سایت خودداری نمایید! با تشکر