راهبند

راهبند

راهبند

راهبندهای اتوماتیک در دو نوع راهبند میله  ای و راهبند ستونی (بولارد) توسط گزینه طلایی عرضه می شود.

بطور کلی راهبندها به تجهیزاتی خلاصه میشود که مانند حصار یا مانع طبیعی از ورود و خروج کلیه ماشین آلات ممانعت بعمل آورده و تردد آن ها را منوط به اجازه نگهبان ، ریموت راه بند و یا تجهیزات الصاقی بر روی راه بند کرده و با ساماندهی ، کلیه رفت و آمدها را طبق نظام کارفرما درآورده است.

راه بند پارکینگ از دو جهت تقسیم می شوند:

یکی از جهت نوع کارکرد که به صورت افقی و عمودی و از جهت دیگر به صورت نوع موتور و سیستم داخلی تقسیم می شوند.

راه بند پارکینگ با طول های گوناگون با ارتفاعی یک متر از زمین ، مسیر عبور و مرور را محدود و مسدود می کند.

اکثر راه بندها به گونه ای طراحی شده اند که با کلیه دستگاه های کارت خوان، دوربین پلاک خوان، دکمه پوش باتن، ریموت کنترل و دیگر سیستم های کنترل تردد استاندارد همخوانی دارند و امکان نصب این دستگاه ها بر روی آن ها فراهم شده است.

راهبند ستونی

راهبند های ستونی (بولارد) نوعی  از راه بند با کاربری خاص است.

در آزمایشات و تست های عملی روی این راه بند، نتایج فوق العاده ای مشاهده شد و این راه بند های ستونی توانست کامیونی با وزن ۶۸۰۰ کیلوگرم با سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت را به صورت کامل ، با نفوذ اجزاء متلاشی شده کمتر از یک متر، متوقف کرده و حتی پس از آن به حرکت خود ادامه دهد.

این راه بند به جهت استاندارد و کلاس حفاظتی فوق العاده بالا مناسب جهت مناطقی است که امنیت بسیار جهت جلوگیری از ورود هر نوع خودرو را میخواهند.

از ویژگیهای بسیار مهم این راهبند های ستونی سرعت عملکرد آن است.

شرکت گزینه طلایی ضمن ارائه راهبند  ستونی (بولارد) نوع میله ای راه بند را نیز در سبد محصولات خود  دارد و شما بسته به نیاز خود می‌توانید آن را از منوی محصولات انتخاب نمایید.

راهبند میله ای

راهبند میله ای (بازویی) زیر مجموعه محصولات کنترل تردد شرکت گزینه طلایی محسوب می شود.

این نوع از راه بندها تجهیزاتی هستند که به منظور کنترل نمودن دسترسی وسایل نقلیه به محوطه داخلی اماکن طراحی و ساخته شده و در مکان های پرتردد که عمدتا مسیرهای ورودی کارخانجات ،مجتمع های بزرگ ،عوارضی ها و پارکینگ های عمومی است مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت اطلاع از هزینه های فروش و نصب و مشخصات فنی محصولات موجود، با کارشناسان گزینه طلایی در ارتباط باشید.

راهبند میله ای
error: از کپی کردن مقالات سایت خودداری نمایید! با تشکر